2014-05-25

Mike Fraser szczęśliwym użytkownikiem Monster Compressor

site:pliki/blog/Mike_Fraser_Monster_Canada_Warehousestudio_blog.jpg

Mike miał możliwość zapoznania się z Monsterem w gdańskim studio CUSTOM 34 podczas nagrań najnowszej płyty zespołu Chemia. Z ogromnej ilości sprzętu, który jest na wyposażeniu studia, wybór padł właśnie na Monstera, który wykorzystany został do obróbki rejestrowanych m.in. bębnów i Mooga.

Mike Fraser ma w swoim dorobku kilkaset płyt! Nagrywał, miksował, produkował płyty takich wykonawców jak, m.in: AC/DC, Metallica, Van Halen, Rush, Joe Satriani, Dave Grohl, Franz Ferdinand, Jason Newsted, The Cult, Chickenfoot, Kelly Rowland, Norah Jones, Paradise Lost, Elvis Costello, Biffy Clyro, Motley Crue, Slipknot, Bryan Adams, Aerosmith, Guns 'N" Roses, Glassjaw, Robert Palmer, Whitesnake, Coverdale/Page.

Tym bardziej cieszymy się z faktu, że Mike docenił walory brzmieniowe Monstera! Lista artystów, z którymi współpracował Mike świadczy o tym, że miał możliwość korzystania z najlepszego sprzętu w najlepszych studiach na świecie, a jednak to "nasz" rodzimy MONSTER Compressor zachwycił go do tego stopnia, że zdecydował się odtąd używać go podczas kolejnych sesji! To dla nas wielka radość i ogromny zaszczyt!